ÇOBANLARHABER – Çobanlar İlçesinin İlk Haber Sitesi
Yeni kabine açıklandı: Başkanlık Sistemi Başladı.

Yeni kabine açıklandı: Başkanlık Sistemi Başladı.

ÇOBANLAR %72,56 İLE BAŞKAN ERDOĞAN DEDİ

ÇOBANLAR %72,56 İLE BAŞKAN ERDOĞAN DEDİ

YSK: Seçimi Erdoğan kazandı

YSK: Seçimi Erdoğan kazandı

Afyon’da Seçim Anketi Sonuçları

Afyon’da Seçim Anketi Sonuçları

Şehir İçi Ulaşım Sistemi Algı Araştırması Sonuçları Yayınlandı.

Şehir İçi Ulaşım Sistemi Algı Araştırması Sonuçları Yayınlandı.

Topyekün Savaş-Murat YEŞİL (23 Temmuz 2015 – Çobanlar Hedef Gazetesi)
 • MuratYeşil
  • Murat Yeşil
  • muratyesil@cobanlarhaber.com
  • 4 Haziran 2017 - 23:24:49

Dünyada Müslümanlara yapılan hiçbir zulüm yoktur ki topyekün bir savaşın parçası olmasın . Batının yaptığı hiçbir saldırı kendi başına bir olay değildir Mutlaka topyekün bir savaş planının parçasıdır.

Öyle bir savas ki tankla topla değil, Tank tan toptan daha çetin bir algı savaşıdır bunun adı Nasıl mı? Bir dergiye Efendimiz(S.A.V) e hakaret ettiriyor daha sonra dergi çalışanlarını ve kendi vatandaşlarını bilerek öldürtüp sanki olayı samimi Müslümanlar yapmış gibi Müslümanları tüm dünyaya katil olarak lanse edip Müslüman olmak isteyen insanları İslam’dan soğutuyor… yani topyekün bir savaş var İslam’a ve Müslümanlara…Ama asıl üzücü olan Türkiye nin haricindeki petrol zengini diğer Müslüman ülkelerin tıpkı Filistin ,Suriye , Mısır da ki zulümlerde olduğu gibi batının ın bu saldırısı karşısında da duyarsız kalmalarıdır.

Fransa’da 15 kişiyi öldürüp suçu Müslümanların üzerine atanlar aynı anda Türkiye’de Sultanahmet ‘te canlı bombayı patlatıyor. Suriyede Esada destek verip Müslüman kanı akmasına sebep olanlar, Almanya’ da camileri yakıp cami duvarlarına İslam’a hakaret kelimeleri yazıyorlar. Geçmişe döndüğümüz zaman da bu durum aynı idi. 12 Eylül 1980 den önce ülkücüleri ve solcuları kışkırtıp ülkenin evlatlarını birbirine kırdırdıktan sonra orduya darbe yaptıranlar , aynı zamanda Irak ile İran arasında fitne çıkarıp savaşa zemin hazırlıyor ve binlerce Müslümanın hemde müslümanlar tarafından katledilmesine sebep oluyorlar.

Türkiye’nin kara yılı dediğimiz 1993 yılında Sivasda Madımak otelini yakıp alevi vatandaşların ölümüne zemin hazırlıyorlar aynı yıl Başbağ’larda çocuk kadın demeden 33 kişiyi katlediyorlar yine 1993 yılında Uğur MUMCU’ya suikast düzenleyip suçu irtica bahanesi ile müslüman insanların üzerine atıyorlar. yine 1993 yılında Irak’ı işgal edip Binlerce Müslümanı katlediyorlar.Yine aynı yıl Bosna’ da sırplara müslümanları katlettiriyorlar.

28 Şubat 1997 de Türbanlı kız Çocuklarını İnancı gereği taktığı başörtüsünden dolayı üniversitelere almıyor üstelik devletin polisine coplatıyorlar, Milletin okulları olan İmam Hatip ve Kuran Kurslarını kapatıp 12 yaşından küçük çocuklara Kuran’ı yasaklıyorlar en sonunda da halkın oyları ile iktidara gelmiş bir partiyi psikolojik harekat planları ile hükümetten indirip kapatıyorlar. Yine 1997 yılında somalide Müslümanlar ile gayri Müslimleri çatıştırıp kan akıtıyorlar.

Filistinde ki zulmü zaten söylemeye gerek yok bu zulüm Cennet Mekan Abdulhamit Han tahttan indirilip İsraile o topraklar aynı güçler tarafından teslim edildiğinden bu yana hiç kesilmedi.

Bunların her biri bir üst akıl tarafından planlanıp uygulamaya konulan topyekün savaşın neticeleridir.
Bugün ise Libya’da , Suriye’de , Irak’ ta Doğu Türkistan ‘da Somali’de Tunus’ta Müslüman kanı akıtanlar ülkemizde ise Gezi Parkı ile Kobani olayları ile 17 – 25 Aralık darbe girişimleri ile Türkiye ye de boyun eğdirmek istediler ve hala vazgeçmiş değiller.Bugün İslam Dünyasında Müslümanlar için en çok mücadele veren ülke Türkiyedir. Diğer zengin Müslüman ülkeler petrol ve altınlarını saymakla ve batının kendilerine yem olarak attığı lüks hayatın tadını çıkarmakla meşguller. O malum zengin ülkeler için Müslümanların çektiği zulümler çok önemli değil.

Halbuki Doğu İslam nurunun dünyayı aydınlattığı yerdir. Müslümanlar Doğuda bir ve beraber olamazlar ise Batının barbarları Müslümanları böl parçala yönet taktiği ile daha çok sömürmeye devam edecekler.
Biz Müslümanlar olarak saflarımızı sık tutamadığımız için aramıza şeytan girdi.Eğer biraraya gelir doğudaki İslam medeniyetimizi oluşturamaz isek Batının bohem ve  sömürü medeniyetine özenirsek müslümanlar olarak bu algı ve psikolojik savaşta zulüm görmeye mahkum oluruz.Bilinmelidir ki Bugünlerde de Ülkemizi terör örgütlerine destek veren ülke gibi göstermekte, çözüm sürecini bitirip terörü tekrar ülkeye musallat etmek için seçimlerde her türlü taktikleri uygulamakta, bu topyekün savaşı devam ettiren şer odaklarının planıdır.
·
Tarihimiz ve geçmiş medeniyetimiz Müslümanlar olarak bizlere Hak ile batılın savaşında ” farklılıklarımızı zenginliğimiz olarak görüp ”Hak” tarafında safları sık tutmamızı gerektiriyor. Bizim Medeniyetimiz ve imanımız bize zaten yeter batının medeniyet dediği insanlık dışı sistemine ihtiyacımız yok yeter ki geçmişimizi iyi irdeleyip geleceğimize yatırım yapalım….

Saygılarla
Murat YEŞİL- 23 TEMMUZ 2015 -Çobanlar Hedef Gazetesi 

 • Etiketler
 • Yorumla
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz