ÇOBANLARHABER – Çobanlar İlçesinin İlk Haber Sitesi
Image default
KASABALAR KÖYLER

KAPALI SULAMA SİSTEMİ TAMAM

İlçemizin siyasi iktidar temsilcilerinin gayretleri ile İlçemize kazandırılan KAPALI SULAMA SİSTEMİ inşallah halkımızın gelir seviyesinin, yükselmesine neden olur. Bu süreçten sonra aldığımız duyumlara göre Ramazan Bayramı sonrası çalışmalara başlanacağı bilinmektedir.

Halk olarak, bu projede çalışmalarını sürdürecek şirket yetkililerine yardımcı olmamız, Devletin malını koruyarak hep beraber bekçisi ve takipçisi olmalıyız,. Çünkü mesleğimiz gereği gelen müteahhit yetkilileri veya elemanlarının şikayetlerini, rahatsızlıklarını sürekli duymaktayız. Çalınan malzemeleri veya eşyaları, ilçe halkı olarak utanacağımız bir durum olmamalı. Kendimizi küçültecek böyle davranışlardan kaçınarak, aklı selim olmayan çocuklarımıza sahip çıkmalıyız.

Bizler toplum olarak gelen yabancı, müteahhitlere, çalışan kişilere ahlaksız bir davranışları olmadığı sürece ne kadar yardımcı olursak gittikleri veya işleri bittikleri zaman bizleri iyiliklerimizle yad edeceklerinden emin olun.

İlçemizi medeni, dürüst, ahlaki olarak destekleyip, YAŞANIR BİR ÇOBANLAR yapmak hepimizin asli görevidir. Tekrar bu projede emeği geçen tüm siyasi arkadaşlara teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Ayrıca halkımızda hayırlı bol kazançlı olmasını yüce ALLAH’ tan dilerim…. Ramazan BULDAN-14.06.2017)

BENZER

Yorum Yap