ÇOBANLARHABER – Çobanlar İlçesinin İlk Haber Sitesi
AKKOYUN GÖYNÜK KALE KÖŞE YAZILARI KÖYLER

DEĞİŞEN TÜRKİYE VARSA GELİŞEN ÇOBANLAR VAR

İlçemizde Değişimi daha fazla sağlamamız için eksiklerimizi görerek, birbirimize sahip çıkıp iştira ederek çözersek başarıya ulaşmamız kaçınılmaz olur.

Çünkü gelecek nesillerimize, hem örnek bireyler hemde örnek bir ilçe bırakarak hayırlarla yad edilmemiz bizlerin bıraktığı en büyük miras olacağı gibi mezarda da rahat yatmamızı sağlayacaktır.

Önce ”insan ise değerlidir” sözüne inanıp, birbirimizi anlayarak, dertlerimizi birbirimize anlatarak, çözümler aramak ilkemiz olmalı dışardan baktığımızda ilçemiz adına uyumlu bir şekilde çalışan AK PARTİ teşkilatı, Belediye Başkanı, İl Genel Meclis üyeleri, il delege görevlisinin başarılı çalışmaları kısacası, tabiri caizse ”Birbirinin ağzını yalıyorlar” olmaları bizlere halk olarak mutluluk verdiği gibi ilçemize yapılacak tüm hizmetlerde bir adım daha ileri gideceğimiz aşikar ve kaçınılmazdır.

Çobanlar Seyitler Barajı projesinin akabinde, durmak yok yola devam anlayışı ile yatılı lise, Toki evleri Merkezde değişiklikler veya köy kent projeleri yaparak farkındalık yaratmak ve tarihte gereken yerimizi almak hakkımız olsa gerek.

Halk olarak sizlerin beklentileri nelerdir? Sizce daha fazla nasıl ileri gider geleceğimizi teminat altına alabiliriz?

Related posts

Silah atmak CESARETİN değil, CEHALETİN göstergesidir!

Mehmet Buldan

“Çobanlar Köyünün önünden şimendifer geçer, Köy ahalisi de söz dinler çalışkan kişilerdir.”

Mehmet Buldan

Vali Mustafa Tutulmaz Çobanlar İlçemizdeki Şehit Ailelerini Ziyaret Etti.

ÇobanlarHaber

Yorum Yap