ÇOBANLARHABER – Çobanlar İlçesinin İlk Haber Sitesi
Image default
KASABALAR SİYASET

Değirmen, Aydın’ın yanında Akşenir’in Yeni Partisinde

MHP’nin Genel Başkan adaylarından, MHP eski Genel Sekreterlerinden ve Genel Başkan Yardımcılarından Koray Aydın MHP’den ayrılma karar alarak Meral Akşener’in kuracağı partide olacağını duyurdu.

Düzenlediği basın toplantısıyla Meral Akşener ile kameralar karşısına geçen ve Akşener’in kuracağı partiye katıldığını açıklayan Koray Aydın istifasının nedenlerini açıklarken Afyonkarahisar İlimizden de iki tanıdık sima dikkatleri çekti. Eski Milletvekili Dr. Mehmet Telek ve hemşerimiz MHP eski Merkez İlçe Başkanı ve Çobanlar eski Belediye Başkanı Sefa Değirmen’in de hazır bulunmaları dikkat çekti.

Koray Aydın’a yakınlığı ile bilinen Sefa Değirmen basın toplantısındaki resimleri sosyal medya hesabından paylaşarak “Bu gün çok yorulduk. Sabah 5’ den bu saate kadar değerli zamanını fedakârlık eden abilerime çok teşekkür ederim. Ayrıca Tv de ve Sosyal medyadan bizi takip eden telefon açıp kutlayan yurt içinden ve yurt dışından ülküdaşıma teşekkür ederim.” Diyerek Koray Aydın ile beraber Akşener’in yeni oluşumu içinde olduğunu bildirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BENZER

Yorum Yap