ÇOBANLARHABER – Çobanlar İlçesinin İlk Haber Sitesi
Image default
AFYON KÖYLER YAŞAM

Bayram’da büyük acı: İki gencimiz trafik kazasında hayatını kaybetti

Kaza, saat 2 Eylül gece 23.45 sıralarında Konya-Ereğli yolu Okyar Caddesi Kavşağı’nda meydana geldi. Turgut Özbay yönetimindeki 26 PV 670 plakalı otomobil ile hareket halindeyken direksiyon kontrolünü yitirdi. Yoldan çıkan otomobil şarampole devrildi. Araçtan fırlayan 24 yaşındaki Turgut Özbay ile 19 yaşındaki Cumali Güllü kaza yerinde hayatını kaybetti. Ağır yaralanan Ahmet Özbay ise, ambulansla Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kaza yerinde araştırma yapan polis, Cumali Güllü’ye ait çalan telefonu açtı. Acı haberi yakınlarına veremeyen polis memuru, “Kaza yapmışlar. Yaralanmışlar. Onlar hastanede, telefon burada kalmış” diyebildi.  Turgut Özbay ,Cumali Güllü ve Ahmet Oğuz Özbay”ın  Mersin’e tatile gittikleri öğrenilirken, polis kazayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Kazada hayatını kaybeden Turgut Özbay ve Cumali Güllü’nün cenazeleri 3 Eylül günü Çobanlar İlçesi asri mezarlığına defnedildi. Yaralı Ahmet Özbay’ın ise tedavisinin sürdüğü bildirildi. 

BAYRAM’DA ÇOBANLAR İLÇESİNİ HÜZÜN VE YAS KAPLADI

Çobanlar  ilçesi bu bayram Konya’da geçirdikleri trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 2 gencin hüznünü ve acısını yaşadı. Çobanlar halkının ortak duygusu hüzün, ortak eylemi dua idi. Her ne kadar ateş düştüğü yeri yaksa da; Çobanlar halkı bugün h er görüşten, genciyle yaşlısı ile, çiftçisi ile, işçisi ile, esnafı ile Turgut ve Cumali kardeşlerimizin ailelerinin acısını paylaştı ve hep bir ağızdan Turgut ve Cumali kardeşlerimiz için rahmet aileleri için sabırlar diledi. 
Allah her iki kardeşimize de Rahmet eylesin, Ailelerine Sabr-ı Cemil nasib etsin…Yaralı Ahmet kardeşimize de Allah’tan acil şifalar diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BENZER

Yorum Yap