ÇOBANLARHABER – Çobanlar İlçesinin İlk Haber Sitesi
AFYON GENEL GÜNDEM KASABALAR KÖYLER

Vali Mustafa Tutulmaz Çobanlar İlçemizdeki Şehit Ailelerini Ziyaret Etti.

Vali Mustafa Tutulmaz Çobanlar ilçemizdeki şehit ailelerini ziyaret ederek istek ve taleplerini dinledi.
 
Vali Tutulmaz’ın Çobanlar ilçe merkezinde Şehit Ekrem Gebece ve Şehit Halil İbrahim Atasağun’un ailelerine ziyaretleri sırasında Çobanlar Kaymakamı Ömer Faruk Özdemir, Aile Sosyal Politikalar Müdür Vekili Zekai İnan, Çobanlar Belediye Başkanı Salih Alaka ile Kamu Kurum ve Kuruluş Yetkilileri hazır bulundular.
 
Şehit ailelerimizi ziyaret ederek istek ve taleplerini dinleyen Vali Mustafa Tutulmaz; “Öncelikle tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, şefaatlerine nail olmayı temenni ediyorum. Onlar bu ülke için en kutsal varlıkları olan canlarını feda etmişlerdir. Bu nedenle onların haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Bizler bunun için şehitlerimizin bize emanet ettikleri ailelerine en iyi şekilde sahip çıkma gayreti içerisindeyiz. Valiliğimiz başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları da üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışmaktayız. Bu anlamda manevi olarak da şehit ailelerimizin yanında olduğumuzu göstermek üzere kendilerini her fırsatta ziyaret ediyoruz. Bize kapılarını ve gönüllerini açan ailelerimize şükranlarımızı sunuyor, her türlü istek ve taleplerinin başımızın üstünde yerinin olduğunu belirtmek istiyorum.” dedi.
 
Şehit aileleri Vali Mustafa Tutulmaz’ın gerçekleştirdiği ziyaret nedeniyle çok mutlu olduklarını belirtirken,  zor zamanlarında kendilerini yalnız bırakmamasından dolayı ayrıca şükranlarını sundular.
 

 
 
 

Related posts

VALİ AZİZ YILDIRIM’IN KADİR GECESİ KUTLAMA MESAJI

ÇobanlarHaber

Çobanlar Seyitler Modern Basınçlı Sulaması Projesinin temeli atıldı.

ÇobanlarHaber

Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 178. Yıldönümü Nedeniyle Vali Aziz Yıldırım’a Ziyaret.

ÇobanlarHaber

Yorum Yap