ÇOBANLARHABER – Çobanlar İlçesinin İlk Haber Sitesi
Image default
-MANŞET- -SÜRMANŞET- EĞİTİM GÜNDEM İSLAM KÜLTÜR

Erzincanlı ve Ömer Döngeloğlu Çobanlar’da ‘Aile’ Kavramını Anlatı

Çobanlar Kaymakamlığı himayelerinde  Çobanlar Belediyesi Başkanlığı katkılarıyla Cuma akşamı Çobanlar ilçe pazar yerinde ekranların tanınan ismi Ömer Döngeloğlu ve Dursun Ali Erzincanlı tarafından “Aile” konulu söyleşi programı gerçekleştirildi.

Çobanlar ve çevreden yoğun ilginin ve katılımın olduğu programa; Çobanlar Kaymakamı, İl Genel Mecilisi Başkanı Burhanettin Çoban,  Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, Kocaöz Belediye Başkanı Murat Zıbak, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Talha Hüseyin Akkaya, Abdil Tıkır ve Ahmet Kışpınar ve il-ilçe protokolü katıldı.

Ekranların tanınan ismi Ömer Döngeloğlu ve Dursun Ali Erzincanlı’nın Çobanlar İlçesi halk pazarında Cuma akşamı  “Aile” başlıklı söyleşi programına il ve ilçeden yoğun ilginin yanı sıra Kanal-3 televizyonu tarafından da izleyicilere canlı olarak sunuldu.

Geçen ay Çobanlar Fikir İstasyonu Dergisinin öncülüğünde gerçekleştirilen Hayati İnanç programının ardından bu ayda yine ülkemizin tanınmış simalarının Çobanlar’da bulunması vprogram gerçekleştirilmesi ilçemiz ve il’den katılanlar tarafından takdirle karşılanırken bu tür organizasyonların devam etmesi temenisinde bulunuldu

BENZER

Yorum Yap