ÇOBANLARHABER – Çobanlar İlçesinin İlk Haber Sitesi

İmtiyaz Sahibi

Genel Yayın Danışmanı

Haber Müdürü

Spor Servisi

Foto Muhabiri

Reklam Sorumlusu
cobanlarhaber@gmail.com

İdare Merkezi
Çobanlar/Afyonkarahisar

İrtibat:
E-posta: cobanlarhaber@gmail.com
E-posta: cobanlarhaber@hotmail.com

Teknik Destek
Home

Hukuk Müşaviri

HUKUKİ AÇIKLAMALAR:
KÖŞE YAZILARINDAKİ GÖRÜŞLER YAZIYI YAZAN KİŞİYİ BAĞLAR. KÖŞE YAZILARINDAN YAZI SAHİPLERİ SORUMLUDUR. BU KÖŞE YAZILARINDAN DOĞACAK HUKUKİ SORUMLULUK YAZIYI YAZAN KİŞİYİ BAĞLAMAKTADIR.

HABERLERE EKLENEN YORUMLARLA İLGİLİ
ÖNEMLİ AÇIKLAMA & KULLANIM İLKELERİ

YORUM YAZACAK OKUYUCULARIMIZA
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar editörlerimiz tarafından sehven ya da teknik sorunlar dışında onaylanmamaktadır.

Neleri kabul ediyorum: ip adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.

>>> HABERLERE EKLENEN YORUMLAR TAMAMEN YORUMU EKLEYEN OKUYUCUNUN KİŞİSEL GÖRÜŞÜ OLUP COBANLARHABER’İ BAĞLAMAZ. YORUMUN SORUMLULUĞU TAMAMEN YORUMU YAZAN KİŞİYE AİTTİR. ÇOBANLARHABER, HABERLERE YAZILAN YORUMLARDAN DOLAYI SORUMLULUK KABUL ETMEZ. ÇOBANLARHABER, HABERLERE EKLENEN YORUMLARDAN DOLAYI SORUMLU TUTULAMAZ. HUKUKİ DURUMLARDA YORUM YAPILAN IP VE GEREKLİ BİLGİLER ADLİ MERCİLECERE VERİLECEKTİR. LÜTFEN YORUM YAZARKEN KRİTERLERİMİZE UYUNUZ.

YORUMLARLA İLGİLİ DÜZELTME, ŞİKAYET, ÖNERİ VB. İLETİLERİNİZİ LÜTFEN cobanlarhaber@hotmail.com E-POSTA YOLULA İLETİNİZ. YORUMLARLA İLGİLİ DÜZELTME VE ŞİKAYETLER ANINDA DEĞERLENDİRİLMEKTEDİR.

Kişileri direk hedef alan, belgesiz ve delilsiz isnat ve iftira içeren, eleştiri yerine hakaret içeren, her hangi bir kişiyi, kurumu, grubu aşağılama, hakaret, küfür, alay içeren yorumlar onaylanmamaktadır. Gözden kaçan ya da teknik aksaklıklardan dolayı yayınlanan yorumlardan dolayı sorumluluk kabul edilmez, sorumluluk yorum onaylansa da yorumu yazan kişiye aittir.

LÜTFEN YAPICI, YOL GÖSTERİCİ YORUMLAR YAZINIZ. MUHATABINIZLA İLGİLİ ELEŞTİRİ VE ÖNERİLERİNİZİ UYGUN BİR ÜSLUPLA YAPINIZ.

HUKUKİ OLARAK HEM KENDİNİZİ, HEM DE ÇOBANLARHABER’İ ZOR DURUMDA BIRAKABİLECEK YORUMLAR YAZMAYINIZ. HAKARET VE ALAY ETMEYEN, İFTİRA ATMAYAN, YOL GÖSTEREN, ÇÖZÜM SUNAN YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ…
www.cobanlarhaber.com